Trenéři a vedení mužstev |
|||
mužstvo |
příjmení, jméno |
funkce |
telefon |
Muži "A" |
VESELÝ Jiří |
|
|
|
KOPŘIVA Jan |
|
602 260 009 |
|
ŠÚR Milan milansur@seznam.cz |
vedoucí týmu |
607 651 266 |
Muži „ B " |
VAVROCH Radim |
|
602 283 650 |
|
ČABLÍK Pavel pavel.cablik@seznam.cz |
|
603886524 |
|
HADRIKA Pavel hadrika@outlook.com |
vedoucí týmu |
721 713 148 |
Starší dorost U19 |
NOVÝ MARTIN |
|
602 944 455 |
|
JEŽEK Rosťa jezekrosta@gmail.com |
vedoucí týmu |
739 008 225 |
Mladší dorost U17 |
JOCHMAN Miloslav jochman@stachema.cz |
|
603 829 824 |
|
SOMOL Jan |
|
602 255 688 |
|
JEŽEK Rosťa jezekrosta@gmail.com |
vedoucí týmu |
739 008 225 |
Starší žáci U15 |
LUKEŠ Milan m.lukes@skslany2008.cz |
|
723 231 159 |
|
PROCHÁZKA Pavel prochazkapajka@seznham.cz |
|
778 547 950 |
Mladší žáci U13 |
CÍLEK Martin cilek@slany.cz |
vedoucí týmu |
724 520 884 |
|
KAPUSTA Martin skslany2012@gmail.com |
trenér U12 |
|
|
|||
Starší přípravka U11 |
BALLA Jiří ballajr@centrum.cz |
|
724 960 893 |
ročník 2013 |
BALLOVÁ Michaela ballovaM@seznam.cz |
vedoucí týmu |
604 104 077 |
Starší přípravka U10 |
HNILICA Petr petrbhnilica@seznam.cz |
|
605 877 791 |
ročník 2014 |
THUNOVÁ Markéta marketa.thunova@seznam.cz |
vedoucí týmu |
736532938 |
Mladší přípravka U9 |
KALYNYCHENKO Andrii |
|
739 047 473 |
ročník 2015 |
VALÉR Milan |
|
606 024 981 |
Mladší přípravka U8 ročník 2016 |
TAUŠ Ronald rony.taus@seznam.cz |
|
776 657 166 |
DUDOVÁ Lucie |
|
725 934 747 |
|
Předpřípravka U7 ročník 2017 a mladší |
TAUŠ Ronald rony.taus@seznam.cz |
Vedoucí týmu |
776 657 166 |
ČABLÍK Luboš |
|
724 585 301 |
|
ROSENBERG Karel
|
|
723 004 822 |
1. | FC Chomutov | 20 | 52:16 | 51 |
2. | SK Kladno | 20 | 54:20 | 42 |
3. | SK Slaný | 20 | 31:21 | 37 |
4. | SK Újezd Praha 4 | 20 | 39:27 | 36 |
5. | FK Neratovice-Byškovice | 20 | 34:22 | 35 |
6. | FK Meteor Praha VIII | 20 | 41:34 | 33 |
7. | FK Brandýs n.L. | 20 | 38:31 | 33 |
8. | FK Ostrov | 20 | 32:34 | 30 |
9. | FK Olympie Březová | 20 | 32:35 | 29 |
10. | TJ SK Hřebeč | 20 | 41:40 | 26 |
11. | SK Štětí | 20 | 25:25 | 24 |
12. | SK Český Brod | 20 | 32:37 | 23 |
13. | FK Admira Praha B | 20 | 19:32 | 20 |
14. | TJ Sokol Nespeky | 20 | 24:50 | 16 |
15. | FK HVĚZDA CHEB | 20 | 9:49 | 11 |
16. | FK SEKO Louny | 20 | 14:44 | 8 |
SK Slaný
FK Admira Praha B |
4:1 Podrobnosti |
Počet návštěv: 138602
Posledních 30 dnů: 1635 |
Posledních 7 dnů: 333 |
Poslední den: 45
© 2024 SK Slaný | Všechna práva vyhrazena |
skslany@seznam.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz